ingilizce | arapca | turkce

          

Ayder Presentation& Our Hotel

53 Reasons For you to come to Rize

History of Ayder

Ayder and Doga Resort

doga resort aılesı mısafırlerıne cok yakın davranıyor. guleryuzlu hızmetıyle kendı evımızmış hıssı yaratan tum ekıbe tesekkur ederız. ayrıca yemeklerı ve servıslerı harıkaydı. örnegın yeşıllıkler arasında muhlamamızıda yedık brownımızıde.. her turlu lezzete yer vermısler

gizem balcı

Bu manzara ile ilk kez Ayder'i gördüm.Yemekleri, geleneksel mimarisi ve manzarası ile çok güzel bir tatil oldu.Teşekkür ederim tüm çalışanlara.

Melahat Koyuncu

Ayder'i ilk defa bu açıdan ve bu güzellikte yaşamama olanak sağlayan,güleryüz ve güzel hizmetleri ile beni çok iyi ağırlayan Doğa Resort Hotel'e ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Esra Karamehmet

Harika bir tatildi.Teşekkürler.Kuş bakışı bir manzara ile güne uyanmak harikaydı.Kahvaltısı ile manzarası ile ve misafirperverliği ile harika bir otel.Doğa resort ile doğa ayaklarınızın altında

Arslan Tüylüoğlu

Despite the weather was not pleasant, staff created the sun in our hearts. What a beautiful people, not driven by commercial interests but a real love and respect to humanbeing...So it is indeed a Tas (stone) house with heartwarming charm with staff and its energy.

Ebru Akman

Harika bir manzara,muhteşem bir doğa ile kaliteli hizmet birleşince mükemmel bir tatil geçirdik.

Ali Ozan Tuzcu